rss twitter facebook

Hakkımızda

Mrt bilişim,  sizlere Matbaa ofset baskı   grafik & tasarım ve promasyon çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. Grafik tasarımdan başlayarak web tasarımına, kurumsal basılı evraklardan, tanıtım meteryallerine, ambalaj ürünlerinden, promosyon ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Matbaa ve promosyon reklam ve bilişim hizmetlerimiz ile yaklaşık 20 yıldır hizmetinizdeyiz. Kalabalık müşteri portföyü, geniş ürün yelpazemiz, gelişen matbaa ve baskı kalitemiz ile siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Mrt bilişim, standart ürünler çıkaran matbaalardan değildir." Siz hayal edin biz gerçekleştirelim" felsefesiyle, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılarız. Ayrıca değişik öneriler sunarız . Hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlarla sizlere sunarak hizmet etmeyi amaçlıyoruz .

Yapmış olduğumuz işlerimizde, kurumsal yapı kalitesiyle hizmet veren firmamız; grafik&tasarım  matbaa ve promasyon hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır.  Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir. Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ile müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız bilşim teknolojilerini yakından takip ederek hizmetini sunduğumuz çalışmalarımızda, Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz her hizmetten sonra tekrar bizi tercih etmeniz bizleri daha da çok motive edecektir.

Bize Ulaşın


MRT BİLİŞİM
BİZİ ARAYIN (0533) 736 07 07
100. YIL BULVARI NO : 55/A - 20 OSTİM / ANKARA

Promosyon Ürünleri


Mrt Bilişim, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 MRT Bilişim

Web Tasarım